Doprava nad 100€ zadarmo.

Objednávky prijaté do 15:00 sú odoslané v ten istý pracovný deň.

OBCHOD
EliteDetailer™
ProElite®

O nás

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

O spoločnosti ProElite

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Text”]

Poslanie

Spokojnosť našich klientov je tá najvyššia hodnota a všetky naše aktivity sú podriadené tejto myšlienke.

Inovácia

V procese vývoja produktu sme sa zamerali na jedinečnosť riešení, pokročilé a inovatívne technológie.

Kvalita

Kvalita našich výrobkov je certifikovaná podľa normy ISO, vydaná nezávislou TUV Rheinland jednotkou uznávanou po celom svete. Všetky procesy sú raz za rok vystavené dôkladnej prehliadke za účelom overenia ich správneho fungovania.

Skúsenosť

Roky pôsobenia na trhu viedli k rade dôležitých výziev súčasného trhu, a umožnil vyvinúť efektívne riešenia, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov.

Ekológia

Dobro planéty je pre nás veľmi dôležité, a preto sú suroviny ktoré používame v procese výroby plne biologicky odbúrateľné a šetrné k životnému prostrediu.

Rozsah pôsobnosti

Počas 10 rokov vývoja sme sa z národnej spoločnosti stali spoločnosťou, ktorá má európsku pôsobnosť, pretože v dnešnej dobe sú produkty ProElite k dispozícii v mnohých krajinách, napríklad v Nemecku, Dánsku, Litve, na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a mnohých ďalších.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Follow us
TOP

SHOPPING BAG 0

ACCOUNT
Wishlist

Wishlist

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

OBCHOD
ProElite®
EliteDetailer®

Levočská 347/13, 064 01 Stará Ľubovňa