fbpx

Doprava nad 100€ zadarmo.

Objednávky prijaté do 15:00 sú odoslané v ten istý pracovný deň.

Náš príbeh

ProElite® a EliteDetailer™

Počas 10 rokov vývoja sme sa z národnej spoločnosti stali spoločnosťou, ktorá má európsku pôsobnosť, pretože v dnešnej dobe sú produkty ProElite k dispozícii v mnohých krajinách, napríklad v Nemecku, Dánsku, Litve, na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a mnohých ďalších.

ProElite, EliteDetailer

Individuálny prístup

Poslanie a inovácia.

Spokojnosť našich klientov je tá najvyššia hodnota a všetky naše aktivity sú podriadené tejto myšlienke. V procese vývoja produktov sa zameriavame na jedinečnosť riešení, pokročilé a inovatívne technológie a svetové trendy. 

Zodpovednosť a profesionalita

Kvalita a skúsenosť

aktivna pena

Kvalita našich výrobkov je certifikovaná podľa normy ISO, vydaná nezávislou TUV Rheinland jednotkou uznávanou po celom svete. Všetky procesy sú raz za rok vystavené dôkladnej prehliadke za účelom overenia ich správneho fungovania.

Roky pôsobenia na trhu viedli k rade dôležitých výziev súčasného trhu, a umožnili vyvinúť efektívne riešenia, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov.

signature

Kedže sa chceme každým rokom zlepšovať, robili sme tak aj posledných 12 rokov. 

Sme výhradným predajcom na Slovensku troch významných značiek. Vyrábajú vysokokvalitnú autochémiu ale aj prevádzkovú chémiu. Prinášame riešenia pre rôzny druh odvetvý od čistenia betónu a olejových škvŕn po leštenie vysokokvalitných kamenných podláh.

Est. 2010

3 Značky

6 Štátov

Celosvetová

doprava

Followujte nás
TOP

SHOPPING BAG 0

OBCHOD
ProElite®
EliteDetailer™

Levočská 347/13, 064 01 Stará Ľubovňa

[email protected]
+421 904 047 313